zapasnichasti@gmail.com
Пн-Нд з 8.00 до 19.00
Прийом замовлень online 24/7
ТСН 160транспортер створений для утримання свиней та великої рогатої худоби, також підходить для збирання гною у приміщеннях утримання кіз та кроликів. Являє собою круглоланковий ланцюг 14/80 (14мм - діаметр стрибка, 80мм -робочий діаметр ланцюга), який проходить термообробку.

У порівнянні ТСН 160А та 160Б – простежуються відмінності в кріпленні тягового скребка:

У транспортерах 160А – скребок кріпитися до привареного кронштейна на 2 болти (зверху або знизу щодо ланцюга). При розміщенні зверху ланцюга для руху скребка робиться "канавка" всередині основного жолоба для якіснішого очищення каналу. При розташуванні знизу ланцюга важливо врахувати, що рівень анкерувальної частини буде вищим, за рахунок висоти скребка. Для даної модифікації поворотні пристрої виготовляються з подовженим валом.

У транспортерах 160Б – скребок кріпитися збоку відностно ланцюга на 1 болт. Варто врахувати, що поворотні пристрої 160Б є універсальними і підходять і для транспортера 160 А.

Даний вид транспортера рекомендується використовувати на тваринницьких фермах, з урахуванням виду підстилки (рекомендується дрібна солома або дрібна тирса), щоб уникнути забивання ланцюга та подальшого його зісковзування з приводної зірочки та поворотних пристроїв. Використовується для рідкого та напіврідкого гною завдяки відсутності створних швів у тяговому контурі транспортера, більш стійкий до вмісту аміаку в свинячому гною.

Технічні характеристики гноєзбирального транспортера ТСН 160
Вага: 0,88 т
Розривне навантаження на ланцюг: 19 т
Ланцюг: 14* 80
Сталь: 23Г2А термооброблення
Скребок: куточок 50*50 штампований
Кронштейн скребка: смуга 8*110 сталь 3 (підходить для зварювання)
Сертифікат якості
Сортувати
за назвою
за ціною
за популярністю